O nas

IDENTT stanowi zespół specjalistów, projektantów, programistów zorientowanych na tworzenie bezpiecznych i praktycznych rozwiązań IT. Firma ma swoją siedzibę we Wrocławiu – mieście, które sprzyja odkrywaniu innowacyjnych rozwiązań. 

Wartości

Zespół IDENTT w swojej pracy kieruje się kodeksem wartości, który pozwala na utrzymanie dobrych relacji z klientami oraz budowanie zgranego i odpowiedzialnego zespołu. Priorytetem w codziennej pracy są dla nas uczciwość i rzetelność, szacunek dla człowieka, zaangażowanie, rozwój osobisty oraz samorealizacja. Nie boimy się podejmować wyzwań, które wymagają wyjścia poza schemat. Chcąc zmieniać świat, wspieramy inicjatywy i angażujemy się w działania społeczne.

Misja

Zadaniem IDENTT jest dostarczanie usług oraz produktów pozwalających na weryfikację autentyczności, zapewnienie integralności oraz bezpieczeństwa informacji. Zadanie to jest realizowane poprzez oferowanie usług zwiększających cyberbezpieczeństwo jak również projektowanie, implementację oraz wdrożenia rozwiązań IT skrojonych pod indywidualne wymagania Klienta.

Wizja

Współpracując z najlepszymi specjalistami w zakresie bezpieczeństwa oraz czerpiąc z doświadczenia spółki szwajcarskiej, IDENTT staje się liderem systemów i usług informatycznych, które pozwalają naszym Klientom zminimalizować ryzyko strat związanych z próbami kradzieży tożsamości, elektronicznych danych lub atakami na infrastrukturę IT firmy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!